El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

Terre Exotique „Madras“ karis <p>„Madras“ karis yra garsiausias indiškų prieskonių mišinys, kuris naudojamas visuose patiekaluose, net ir desertuose!</p><p>Legendinis prieskonių mišinys! Karis yra subtilus ir subalansuotas kelių ingredientų mišinys, egzistuojantis nuo neatmenamų laikų. Jo aštrus ir karštas skonis bei ryški spalva sustiprins ėrienos, baltos mėsos ir daržovių skonį. Šis prieskonių mišinys yra atvežtas iš Madraso, uosto Koromandelio pakrantėje, Pietryčių Indijoje, kuris buvo vienas iš pirmųjų Anglijos prekybos vietų. Žodis „karis“ yra kilęs iš tamilų žodžio „kari“, reiškiančio padažą ar pagardą. Indijoje jis vadinamas „Masala“, o jos sudėtis skiriasi priklausomai nuo regiono bei tradicijų.</p><h4>Sudedamosios dalys</h4><p>Ciberžolė, kalendra, kuminas, juodasis pipiras, pankolis, garstyčios, ožragė, imbieras, cinamonas, gvazdikėliai, žalias kardamonas.</p><p>Grynasis kiekis: 60 g. Kilmės šalis: Prancūzija.</p><h4>Laikymo sąlygos</h4><p>Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.</p><h4>Alergenai</h4><p>Sudėtyje yra: garstyčių ir jų produktų.</p>
6.20

„Madras“ karis

6.20€
„Madras“ karis

„Madras“ karis

6.20€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
6.200
Kategorijos: Prieskoniai
  • Aprašymas

„Madras“ karis yra garsiausias indiškų prieskonių mišinys, kuris naudojamas visuose patiekaluose, net ir desertuose!

Legendinis prieskonių mišinys! Karis yra subtilus ir subalansuotas kelių ingredientų mišinys, egzistuojantis nuo neatmenamų laikų. Jo aštrus ir karštas skonis bei ryški spalva sustiprins ėrienos, baltos mėsos ir daržovių skonį. Šis prieskonių mišinys yra atvežtas iš Madraso, uosto Koromandelio pakrantėje, Pietryčių Indijoje, kuris buvo vienas iš pirmųjų Anglijos prekybos vietų. Žodis „karis“ yra kilęs iš tamilų žodžio „kari“, reiškiančio padažą ar pagardą. Indijoje jis vadinamas „Masala“, o jos sudėtis skiriasi priklausomai nuo regiono bei tradicijų.

Sudedamosios dalys

Ciberžolė, kalendra, kuminas, juodasis pipiras, pankolis, garstyčios, ožragė, imbieras, cinamonas, gvazdikėliai, žalias kardamonas.

Grynasis kiekis: 60 g. Kilmės šalis: Prancūzija.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Alergenai

Sudėtyje yra: garstyčių ir jų produktų.