El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

 

Kadaginė Geriau nei Napaleonas <p><strong>Geriau negu Napaleonas</strong> yra Senoji desertinė kasdieninė duona. Ne kitaip. Tai yra tas desertas, kurį vyriausiasis mūsų konditerijos burtininkas gamina kasdien. Kad pagrindinis torto pamatas-Napaleono lakštai būtų šviežiai trapūs, o ypatingas senoji desertinė plikytas kremas skalsiu patalu užklotų sezoninių uogų inkliuzus. Braškės ir šilauogės arba mandarinai. Braškės ir šilauogės duoda gaivumo ir saldumo. Mandarinai visuomet primins vaikystės Kalėdas. Tobulai tinka tiems, kurie nemoka ,,pasitaupyti\'\' skonio kitai dienai. Skaniausias šiandien.</p>
27.00

Geriau nei Napaleonas

27.00€
Geriau nei Napaleonas
Geriau nei Napaleonas
Geriau nei Napaleonas

Geriau nei Napaleonas

27.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
27.000000
Kategorijos: Desertai
  • Aprašymas

Geriau negu Napaleonas yra Senoji desertinė kasdieninė duona. Ne kitaip. Tai yra tas desertas, kurį vyriausiasis mūsų konditerijos burtininkas gamina kasdien. Kad pagrindinis torto pamatas-Napaleono lakštai būtų šviežiai trapūs, o ypatingas senoji desertinė plikytas kremas skalsiu patalu užklotų sezoninių uogų inkliuzus. Braškės ir šilauogės arba mandarinai. Braškės ir šilauogės duoda gaivumo ir saldumo. Mandarinai visuomet primins vaikystės Kalėdas. Tobulai tinka tiems, kurie nemoka ,,pasitaupyti'' skonio kitai dienai. Skaniausias šiandien.