El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

 

Kadaginė Pistacijų tortukas (apie 1 kg.) <p>Prisirpom desertinė gaminių pavadinimas visuomet atspindi tikrąjį gaminio skonį. <strong>Pistacijų tortas.</strong> Koks neypatingas jo pavadinimas, toks ypatingai įsimenantis tikrų pistacijų skonis. Šiam tortui ypatingumo suteikia šokoladinio biskvito pagrindas ir pistacijų ,,traškis,, jame. Pagrindiniu skoniu tampa pistacijų kremas su grietinėle. Skoniui įsiminti užtenka mažai, bet paragavus norisi daug daugiau. Tsss ir jeigu ką, aš valgiau tik vieną gabaliuką, o ne du.</p>
29.00

Pistacijų tortukas (apie 1 kg.)

29.00€
Pistacijų tortukas (apie 1 kg.)
Pistacijų tortukas (apie 1 kg.)
Pistacijų tortukas (apie 1 kg.)

Pistacijų tortukas (apie 1 kg.)

29.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
29.000000
Kategorijos: Desertai
  • Aprašymas

Prisirpom desertinė gaminių pavadinimas visuomet atspindi tikrąjį gaminio skonį. Pistacijų tortas. Koks neypatingas jo pavadinimas, toks ypatingai įsimenantis tikrų pistacijų skonis. Šiam tortui ypatingumo suteikia šokoladinio biskvito pagrindas ir pistacijų ,,traškis,, jame. Pagrindiniu skoniu tampa pistacijų kremas su grietinėle. Skoniui įsiminti užtenka mažai, bet paragavus norisi daug daugiau. Tsss ir jeigu ką, aš valgiau tik vieną gabaliuką, o ne du.