El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

 

Kadaginė Senovinės bulvytės su paslaptimi (2 vnt) <p><strong>Senovinės bulvytės su paslaptimi.</strong> Niekas nesupranta kodėl jos tokios skanios. Vyriausias Prisirpom desertinė konditeris panaudojęs sonovinius būdus jas gamina tokias ypatingas negailėdamas meilės ir šokolado. Taip skanu, kad norisi pasilepinti kiekvieną rytą su skania kava ir bulve. Nes angliavandenius juk reikia valgyti ryte, bet ne nuodėmė valgyti ir vakare. Nes tiesog labai skanu.</p>
3.00

Senovinės bulvytės su paslaptimi (2 vnt)

3.00€
Senovinės bulvytės su paslaptimi (2 vnt)

Senovinės bulvytės su paslaptimi (2 vnt)

3.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
3.000000
Kategorijos: Desertai
  • Aprašymas

Senovinės bulvytės su paslaptimi. Niekas nesupranta kodėl jos tokios skanios. Vyriausias Prisirpom desertinė konditeris panaudojęs sonovinius būdus jas gamina tokias ypatingas negailėdamas meilės ir šokolado. Taip skanu, kad norisi pasilepinti kiekvieną rytą su skania kava ir bulve. Nes angliavandenius juk reikia valgyti ryte, bet ne nuodėmė valgyti ir vakare. Nes tiesog labai skanu.