El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

Kadaginė Kanolis (2 vnt) <p><strong>Kanoliai-</strong> tradiciškas sicilietiškas desertas su rikotos sūriu, citrinos žievėlėmis ir pistacijomis. Visada šviežias ir traškus, nes gaminamas kiekvieną dieną. Šis desertas yra ypatingas tuo, kad neturi būti saldus. Todėl tobulai tinka vakarienės baigiamajam akordui prie vyno taurės.</p>
4.00

Kanolis (2 vnt)

4.00€
Kanolis (2 vnt)

Kanolis (2 vnt)

4.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
4.000
Kategorijos: Desertai
  • Aprašymas

Kanoliai- tradiciškas sicilietiškas desertas su rikotos sūriu, citrinos žievėlėmis ir pistacijomis. Visada šviežias ir traškus, nes gaminamas kiekvieną dieną. Šis desertas yra ypatingas tuo, kad neturi būti saldus. Todėl tobulai tinka vakarienės baigiamajam akordui prie vyno taurės.