El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

 

Kadaginė Ekleras su plikytu kremu 2 vnt. <p><strong>Senoji desertinė klasikiniai EKLERAI</strong> pripildyti nuodėmės vertu mūsų ypatinguoju plikytu kremu. Į iškeptą tobulos drėgmės tešlą yra paguldomas ypatingasis Senoji desertinė plikytas vanilinis kremas. Tai yra visų mūsų užsakomųjų renginių, Kalėdinio miestelio, pertraukų teatre populiarukai. Tobulai, kai nesinori dalintis! Tereikia tiek vienetų, kiek kompanijoje bus žmonių ir savo porciją suvalgyti pirmam. `Tobulas meilės parodymas kitam, bet skanu pasimėgauti ir vienumoje, užsigerinat kava.</p>
5.00

Ekleras su plikytu kremu 2 vnt.

5.00€
Ekleras su plikytu kremu 2 vnt.

Ekleras su plikytu kremu 2 vnt.

5.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
5.000000
Kategorijos: Desertai
  • Aprašymas

Senoji desertinė klasikiniai EKLERAI pripildyti nuodėmės vertu mūsų ypatinguoju plikytu kremu. Į iškeptą tobulos drėgmės tešlą yra paguldomas ypatingasis Senoji desertinė plikytas vanilinis kremas. Tai yra visų mūsų užsakomųjų renginių, Kalėdinio miestelio, pertraukų teatre populiarukai. Tobulai, kai nesinori dalintis! Tereikia tiek vienetų, kiek kompanijoje bus žmonių ir savo porciją suvalgyti pirmam. `Tobulas meilės parodymas kitam, bet skanu pasimėgauti ir vienumoje, užsigerinat kava.