El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadaginė.lt
arba skambink: 8-638-60860

Terre Exotique Chimichurri pampeano <p>„Chimichurri pampeano“ yra šiek tiek pikantiškas žolelių ir prieskonių mišinys, kuris gali būti naudojamas mėsos patiekalams ir marinatams. Tai labai populiarus prieskonių mišinys Argentinoje. Iš chimichurri prieskonių mišinio galima paruošti velniškai skanų padažą: 2 šaukšteliai chimichurri prieskonių mišinio, alyvuogių aliejus, baltasis balzaminis actas arba citrinos sultys. Šiuo padažu rekomenduojama gardinti įvairius mėsos patiekalus.</p><p>Šis mišinys pavadinimą gavo iš škotų James C. Hurray, kuris importavo mėsą į Argentiną. Jis mėgo karį, todėl jį siuntėsi iš Indijos. Jo virėjai, kurie taip pat pamėgo šį prieskonį, visada prašydavo jo savo netaisyklinga anglų kalba: „chi me churri“ –  „duok man kario“! Toks pat intensyvus ir aštrus kaip tango šokis.</p><h4>Sudedamosios dalys</h4><p>Petražolės, kalendra, aštrūs čili pipirai, raudonėlis, druska.</p><p>Grynasis kiekis: 35 g. Kilmės šalis: Prancūzija.</p><h4>Laikymo sąlygos</h4><p>Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.</p>
4.75

Chimichurri pampeano

4.75€
Chimichurri pampeano

Chimichurri pampeano

4.75€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
4.750
Kategorijos: Prieskoniai
  • Aprašymas

„Chimichurri pampeano“ yra šiek tiek pikantiškas žolelių ir prieskonių mišinys, kuris gali būti naudojamas mėsos patiekalams ir marinatams. Tai labai populiarus prieskonių mišinys Argentinoje. Iš chimichurri prieskonių mišinio galima paruošti velniškai skanų padažą: 2 šaukšteliai chimichurri prieskonių mišinio, alyvuogių aliejus, baltasis balzaminis actas arba citrinos sultys. Šiuo padažu rekomenduojama gardinti įvairius mėsos patiekalus.

Šis mišinys pavadinimą gavo iš škotų James C. Hurray, kuris importavo mėsą į Argentiną. Jis mėgo karį, todėl jį siuntėsi iš Indijos. Jo virėjai, kurie taip pat pamėgo šį prieskonį, visada prašydavo jo savo netaisyklinga anglų kalba: „chi me churri“ –  „duok man kario“! Toks pat intensyvus ir aštrus kaip tango šokis.

Sudedamosios dalys

Petražolės, kalendra, aštrūs čili pipirai, raudonėlis, druska.

Grynasis kiekis: 35 g. Kilmės šalis: Prancūzija.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.