El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

Terre Exotique Druska iš Kipro su šafranu <p>Piramidės formos itin lengvi druskos kristalai iš Kipro suteiks subtilią ir traškią šafrano užuominą ant keptų vėžiagyvių, midijų grietinėlės padaže, žuvies ar šparagų bei suteiks unikalumo Jūsų patiekalams!</p><p>Geometrinis tobulumas. Ši piramidės formos druska nuo seno buvo renkama Larnakos druskos ežere, Kipre. XII amžiuje, Guy de Lusignan, Kipro karaliaus ir Jeruzalės laikais, metinė druskos gamyba sudarė 3000 tonų, todėl Larnaka buvo vadinama Salina.</p><p>Rugpjūtį, kai vanduo išgaruoja, susidaro 10cm storio druskos sluoksnis. Žiemą, kai vanduo vėl pasirodo, jis tampa gražia šventove migruojantiems paukščiams.</p><p>Ši druska yra vienas iš mažų gamtos stebuklų. Kristalizacijos metu kristalai įgauna nuostabią piramidės formą. Druska buvo švelniai aromatizuota šafranu, todėl ji puikiai dera su keptais vėžiagyviais, midijomis grietinėlės padaže, žuvimi ir šparagais.</p><h4>Sudedamosios dalys</h4><p>Jūros druska, ciberžolė, šafranas 0.1%.</p><h4>Laikymo sąlygos</h4><p>Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.</p><p>Grynasis kiekis: 140 g. Kilmės šalis: Kipras.</p>
10.90

Druska iš Kipro su šafranu

10.90€
Druska iš Kipro su šafranu

Druska iš Kipro su šafranu

10.90€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
ŠIUO METU NETURIME
Kategorijos: Prieskoniai
  • Aprašymas

Piramidės formos itin lengvi druskos kristalai iš Kipro suteiks subtilią ir traškią šafrano užuominą ant keptų vėžiagyvių, midijų grietinėlės padaže, žuvies ar šparagų bei suteiks unikalumo Jūsų patiekalams!

Geometrinis tobulumas. Ši piramidės formos druska nuo seno buvo renkama Larnakos druskos ežere, Kipre. XII amžiuje, Guy de Lusignan, Kipro karaliaus ir Jeruzalės laikais, metinė druskos gamyba sudarė 3000 tonų, todėl Larnaka buvo vadinama Salina.

Rugpjūtį, kai vanduo išgaruoja, susidaro 10cm storio druskos sluoksnis. Žiemą, kai vanduo vėl pasirodo, jis tampa gražia šventove migruojantiems paukščiams.

Ši druska yra vienas iš mažų gamtos stebuklų. Kristalizacijos metu kristalai įgauna nuostabią piramidės formą. Druska buvo švelniai aromatizuota šafranu, todėl ji puikiai dera su keptais vėžiagyviais, midijomis grietinėlės padaže, žuvimi ir šparagais.

Sudedamosios dalys

Jūros druska, ciberžolė, šafranas 0.1%.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Grynasis kiekis: 140 g. Kilmės šalis: Kipras.