El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

Terre Exotique Vikingų druska <p>Nepakartojamas vikingų receptas, paveldėtas iš senovės ir iš naujo atrastas šiandien – Vikingų druska – Jus tikrai nustebins! Ši puiki druska pakeri mėgstančius rūkytų produktų bei patiekalų skonius. Puikus kiaušinių ar traškių žalių salotų priedas!</p><p>Vikingų druska – tai šių didžiulių karių kulinarinis paveldas. Vikingų druska iš Egersundo (žavus Norvegijos žvejybos uostas, didingų fjordų pakraštyje) yra druskos, kario ir juodųjų pipirų mišinys. Amžiams bėgant receptas buvo primirštas, bet pastaruoju metu vėl buvo atgaivintas žingeidžių gurmanų. Vikingų druska turi intensyvų, dūminį aromatą, primenantį Didžiosios Šiaurės miškus ir jūros purslus. Tiek stiprus, tiek švelnus, gerai dera su bulvėmis, kietai virtais kiaušiniais ir, žinoma, su lašiša.</p><h4>Sudedamosios dalys</h4><p>Druska, juodieji pipirai, svogūnas, rūkyti skoniai, ciberžolė.</p><h4>Laikymo sąlygos</h4><p>Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.</p><p>Grynasis kiekis: 225 g. Kilmės šalis: Vokietija.</p>
9.00

Vikingų druska

9.00€
Vikingų druska

Vikingų druska

9.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
9.000
Kategorijos: Prieskoniai
  • Aprašymas

Nepakartojamas vikingų receptas, paveldėtas iš senovės ir iš naujo atrastas šiandien – Vikingų druska – Jus tikrai nustebins! Ši puiki druska pakeri mėgstančius rūkytų produktų bei patiekalų skonius. Puikus kiaušinių ar traškių žalių salotų priedas!

Vikingų druska – tai šių didžiulių karių kulinarinis paveldas. Vikingų druska iš Egersundo (žavus Norvegijos žvejybos uostas, didingų fjordų pakraštyje) yra druskos, kario ir juodųjų pipirų mišinys. Amžiams bėgant receptas buvo primirštas, bet pastaruoju metu vėl buvo atgaivintas žingeidžių gurmanų. Vikingų druska turi intensyvų, dūminį aromatą, primenantį Didžiosios Šiaurės miškus ir jūros purslus. Tiek stiprus, tiek švelnus, gerai dera su bulvėmis, kietai virtais kiaušiniais ir, žinoma, su lašiša.

Sudedamosios dalys

Druska, juodieji pipirai, svogūnas, rūkyti skoniai, ciberžolė.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Grynasis kiekis: 225 g. Kilmės šalis: Vokietija.