El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

Terre Exotique Tex Mex prieskonių mišinys <p>Amerindiečiai šį prieskonių mišinį naudojo sumedžiotų gyvūnų mėsai konservuoti. Pagardinkite šiuo prieskonių mišiniu gvakamolę ar maltą jautieną puikiam „Čili con carne“ su tortilijomis…</p><p>Šis prieskonių mišinys taip pat galėtų būti vadinamas „Meksikietiškas prieskonių mišinys“. Tačiau iš tikrųjų „TexMex“ yra kilęs iš „Mexican Texan“, turint omenyje Meksikos palikuonių, gimusių Teksase, virtuvę. Priešingai nei meksikietiška virtuvė, „Tex-Mex“ į patiekalus prideda sūrio, šiek tiek prieskonių ir daug jautienos.</p><h4>Sudedamosios dalys</h4><p>Paprika, malti Kajeno pipirai, malta kalendra, česnakas, kmynų milteliai, raudonėlis, malti gvazdikėliai.</p><p>Grynasis kiekis: 60 g. Kilmės šalis: Prancūzija.</p><h4>Laikymo sąlygos</h4><p>Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.</p>
5.00

Tex Mex prieskonių mišinys

5.00€
Tex Mex prieskonių mišinys

Tex Mex prieskonių mišinys

5.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
5.000
Kategorijos: Prieskoniai
  • Aprašymas

Amerindiečiai šį prieskonių mišinį naudojo sumedžiotų gyvūnų mėsai konservuoti. Pagardinkite šiuo prieskonių mišiniu gvakamolę ar maltą jautieną puikiam „Čili con carne“ su tortilijomis…

Šis prieskonių mišinys taip pat galėtų būti vadinamas „Meksikietiškas prieskonių mišinys“. Tačiau iš tikrųjų „TexMex“ yra kilęs iš „Mexican Texan“, turint omenyje Meksikos palikuonių, gimusių Teksase, virtuvę. Priešingai nei meksikietiška virtuvė, „Tex-Mex“ į patiekalus prideda sūrio, šiek tiek prieskonių ir daug jautienos.

Sudedamosios dalys

Paprika, malti Kajeno pipirai, malta kalendra, česnakas, kmynų milteliai, raudonėlis, malti gvazdikėliai.

Grynasis kiekis: 60 g. Kilmės šalis: Prancūzija.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.