El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

Terre Exotique Prieskonių mišinys paelijoms <p>Norėdami paruošti tikrą paelją supilkite į verdantį vandenį (2,5 karto vandens daugiau nei ryžių) 1 kg ryžių ir 1 arbatinį šaukštelį šio mišinio, tada virkite 20 minučių.</p><p>Paella yra vienas iš tradicinių ispanų virtuvės patiekalų. Iš Valensijos kilusios „Paella“ istorija prasideda nuo ryžių auginimo šiame regione, kuris buvo vienas pagrindinių ryžių augintojų visoje Ispanijoje.</p><h4>Sudedamosios dalys</h4><p>Druska, česnakas, paprika pimentonas (pimentonas, saulėgrąžų aliejus (1%)), šafranas.</p><p>Grynasis kiekis: 75 g. Kilmės šalis: Prancūzija.</p><h4>Laikymo sąlygos</h4><p>Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.</p>
6.20

Prieskonių mišinys paelijoms

6.20€
Prieskonių mišinys paelijoms

Prieskonių mišinys paelijoms

6.20€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
6.200
Kategorijos: Prieskoniai
  • Aprašymas

Norėdami paruošti tikrą paelją supilkite į verdantį vandenį (2,5 karto vandens daugiau nei ryžių) 1 kg ryžių ir 1 arbatinį šaukštelį šio mišinio, tada virkite 20 minučių.

Paella yra vienas iš tradicinių ispanų virtuvės patiekalų. Iš Valensijos kilusios „Paella“ istorija prasideda nuo ryžių auginimo šiame regione, kuris buvo vienas pagrindinių ryžių augintojų visoje Ispanijoje.

Sudedamosios dalys

Druska, česnakas, paprika pimentonas (pimentonas, saulėgrąžų aliejus (1%)), šafranas.

Grynasis kiekis: 75 g. Kilmės šalis: Prancūzija.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.