El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

 

Kadaginė Kiaulienos sprandinės vyniotinis paruoštas kepti <p>Kiaulienos sprandinės vyniotinis paruoštas kepti apie 1 - 1,3 kg.<br />Kiaulienos sprandinės vyniotinį dėkite į riebalais pateptą skardą ar kitą kepimo indą ir pašaukite į įkaitintą iki 180 C tempertaūros orkaitę. Kepkite apie 2 val., po valandos vyniotinį apverskite. Iškepusį vyniotinį palikite kuriam laikui pravėsti, tuomet nuimkite siūlus ir pjaustykite vyniotinį. <br />Skanaus ;)<br /><br /></p>
14.90

Kiaulienos sprandinės vyniotinis paruoštas kepti

14.90€
Kiaulienos sprandinės vyniotinis paruoštas kepti

Kiaulienos sprandinės vyniotinis paruoštas kepti

14.90€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
14.900000
  • Aprašymas

Kiaulienos sprandinės vyniotinis paruoštas kepti apie 1 - 1,3 kg.
Kiaulienos sprandinės vyniotinį dėkite į riebalais pateptą skardą ar kitą kepimo indą ir pašaukite į įkaitintą iki 180 C tempertaūros orkaitę. Kepkite apie 2 val., po valandos vyniotinį apverskite. Iškepusį vyniotinį palikite kuriam laikui pravėsti, tuomet nuimkite siūlus ir pjaustykite vyniotinį. 
Skanaus 😉