El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

 

Kadaginė Antis įdaryta obuoliais paruošta kepti! (Apie 3 kg.) <h6>Antis sveria apie 3 kg. <br />1 Kg. kaina 15,90 Eur. </h6><h6> </h6><h6 style=\"text-align: center;\"><strong>Antis</strong></h6><h6 style=\"text-align: center;\"><em>Brandinta apelsinų sultyse ir įdaryta obuoliais.</em></h6><h6 style=\"text-align: center;\"><em>Paruošta kepti.</em></h6><h6>Išimkite antį iš popierinės pakuotės (celofaninę kepimo rankovę palikite!). Dėkite į skardą ar kitą kepimo indą, pašaukite į įkaitintą iki 180 °C temperatūros orkaitę ir kepkite apie 2 val. 20 min. Tuomet prakirpkite kepimo rankovės viršų, atidenkite antį ir grąžinkite į orkaitę pakepti dar apie 15–20 min., kol apskrus.</h6><h6>Patarimas: jei prieš grąžinant į orkaitę antį aptepsite medumi ir orkaitėje įjungsite kepimo su ventiliatoriumi režimą, odelė bus gražiai apskrudusi ir traški.</h6>
47.70

Antis įdaryta obuoliais paruošta kepti! (Apie 3 kg.)

47.70€
Antis įdaryta obuoliais paruošta kepti! (Apie 3 kg.)

Antis įdaryta obuoliais paruošta kepti! (Apie 3 kg.)

47.70€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
47.700001
  • Aprašymas
Antis sveria apie 3 kg. 
1 Kg. kaina 15,90 Eur. 
 
Antis
Brandinta apelsinų sultyse ir įdaryta obuoliais.
Paruošta kepti.
Išimkite antį iš popierinės pakuotės (celofaninę kepimo rankovę palikite!). Dėkite į skardą ar kitą kepimo indą, pašaukite į įkaitintą iki 180 °C temperatūros orkaitę ir kepkite apie 2 val. 20 min. Tuomet prakirpkite kepimo rankovės viršų, atidenkite antį ir grąžinkite į orkaitę pakepti dar apie 15–20 min., kol apskrus.
Patarimas: jei prieš grąžinant į orkaitę antį aptepsite medumi ir orkaitėje įjungsite kepimo su ventiliatoriumi režimą, odelė bus gražiai apskrudusi ir traški.