El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

 

Kadaginė Karališkas Kalėdinis pyragas <p><strong>Karališkas Kalėdinis pyragas</strong> iš tikrųjų galėtų vadintis ypatinguoju Prisirpom desertinė vyriausiojo konditerio- burtininko kūdikiu. Ir ne tik todėl, kad gaminamas su didžiule meile ir reikia daug kantrybės jį gaminant. Labiausiai todėl, kad iškeptas jis yra ilgai brandinamas slapto suaugusiųjų gėrimo pataluose. Na čia gal nelabai tiesiogine prasme, bet tie, kas neturi kantrybės ir mėgsta skaniai valgyti supras. Džiaugiasi ne tik skonio receptoriai, bet ir kiekviena kūno ląstelė, nes jame yra labai mažai tešlos, o pagrindą sudaro džiovinti vaisiai. Karališkasis Prisirpom desertinė kalėdinis pyragas yra TAS desertas, kurį gaminame tik kartą metuose. Džiaugiamės, kad jau bent penkerius metus šis pyragas ant mūsų klientų stalo jau būna nuolatinis šventinio stalo dalyvis. Valgyti vienam labai pavojinga- tiesiog paragauti truputį neišeis, nes norėsis dar ir dar.<br /><br />1 vnt. 0,600 kg. 23 eur.</p>
23.00

Karališkas Kalėdinis pyragas

23.00€
Karališkas Kalėdinis pyragas
Karališkas Kalėdinis pyragas
Karališkas Kalėdinis pyragas

Karališkas Kalėdinis pyragas

23.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
23.000000
  • Aprašymas

Karališkas Kalėdinis pyragas iš tikrųjų galėtų vadintis ypatinguoju Prisirpom desertinė vyriausiojo konditerio- burtininko kūdikiu. Ir ne tik todėl, kad gaminamas su didžiule meile ir reikia daug kantrybės jį gaminant. Labiausiai todėl, kad iškeptas jis yra ilgai brandinamas slapto suaugusiųjų gėrimo pataluose. Na čia gal nelabai tiesiogine prasme, bet tie, kas neturi kantrybės ir mėgsta skaniai valgyti supras. Džiaugiasi ne tik skonio receptoriai, bet ir kiekviena kūno ląstelė, nes jame yra labai mažai tešlos, o pagrindą sudaro džiovinti vaisiai. Karališkasis Prisirpom desertinė kalėdinis pyragas yra TAS desertas, kurį gaminame tik kartą metuose. Džiaugiamės, kad jau bent penkerius metus šis pyragas ant mūsų klientų stalo jau būna nuolatinis šventinio stalo dalyvis. Valgyti vienam labai pavojinga- tiesiog paragauti truputį neišeis, nes norėsis dar ir dar.

1 vnt. 0,600 kg. 23 eur.