El. parduotuvė

Pristatome į namus! Atsiskaitymas grynais pinigais arba pavedimu. Galimas bekontaktis pristatymas.

Prekes pristatome ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais. Užsakymus, gautus iki 10 val., pristatome tą pačią dieną (jei tai pristatymo diena), o vėliau gautus užsakymus – artimiausią pristatymo dieną. Užsakydami galite pastabose pažymėti jūsų pageidaujamą pristatymo dieną. 

Pristatome tik Vilniaus mieste. Nemokamai – užsakymus nuo 30 eur. 
Užsakymams iki 30 eur taikomas 5 eur pristatymo mokestis.

Suformuokite krepšelį, patvirtinkite ir mes su jumis susisieksime.
Krepšelio suma yra preliminari. Pasvėrę jūsų pasirinktus gaminius, atsiųsime tikslius prekių svorius ir kainas, bei sąskaitą apmokėjimui.

Rašyk uzsakymai@kadagine.lt
arba skambink: 8-638-60860

Kadaginė Karamelinis trupininis <p><strong>Senoji desertinė Karamelinis trupininis</strong>. Ir šis desertas visai ne tinginys, nes tešla yra specialiai kepama šiam ,,tinginiui’’ iki ypatingo apskrudimo, kol sumaišyta su karamele turi tobulai ne per saldų skonį. Mums šis skonis primena močiutės gamintą tiniginį. Tobulas užsisaldinimas tada, kai esi pats tinginys ir nori ,,tinginio’’. Arba norisi jaunesnius supažindinti su skoniu, kurį pats patyrei būdamas vaikas.</p>
14.00

Karamelinis trupininis

14.00€
Karamelinis trupininis

Karamelinis trupininis

14.00€
Maximum quantity exceeded
Mažiausias perkamas kiekis 0 yra privalomas
Didžiausias perkamas kiekis 0 yra leidžiamas
14.000
Kategorijos: Desertai
  • Aprašymas

Senoji desertinė Karamelinis trupininis. Ir šis desertas visai ne tinginys, nes tešla yra specialiai kepama šiam ,,tinginiui’’ iki ypatingo apskrudimo, kol sumaišyta su karamele turi tobulai ne per saldų skonį. Mums šis skonis primena močiutės gamintą tiniginį. Tobulas užsisaldinimas tada, kai esi pats tinginys ir nori ,,tinginio’’. Arba norisi jaunesnius supažindinti su skoniu, kurį pats patyrei būdamas vaikas.